Kdo jsme

Náš tým Gourmet Pauza je opravdu rodinným podnikem matky a dcery a budeme se snažit pečovat o naše zákazníky individuálním přístupem s rodinnou atmosférou.

  • Dokonalá gastronomie
  • Neotřelý design
  • Servis, který si zamilujete

Zuzana a Pavlína

Majitelky

majitelky-compressor

Originální design

Ve spolupráci s předním maďarským designérem jsme se snažili vytvořit pro Vás místo, které bude lahodit nejen Vašim chuťovým pohárkům, ale i očím.

www.varrodesign.hu
www.zvladnemevse.cz

Děkujeme za skvělý návrh i realizaci všem, kteří se podíleli.

Gourmet tým

Gourmet Pauza Vám nabídne špičkové služby v gastronomické oblasti. Jsme totiž profesionálové jak po teoretické, tak i praktické stránce.

Cestovali jsme, ochutnávali, vzdělávali se a získávali zkušenosti – to vše, abychom vám mohli poskytnout ten nejlepší servis.

Napsali o nás

gourmet-tym-compressor

Gourmet nabídka

Začínáme pro Vás snídaněmi již od 7 hodin, svačinkami, poledním menu, odpoledními dobrůtkami a končíme večeřemi.

V našem stálém sortimentu vždy najdete kromě snídaní na vidličku také sendviče, chlebíčky, sladké snídaně, saláty jak ovocné tak zeleninové, freshe, kávy, nealko i alko drinky, polední menu, odpolední zákusky a jiné domácí dobroty ke kávě, slané pochutiny k vínu a večeří uděláme radost jak masožroutům, tak i milovníkům ryb či vegetariánské kuchyně.

Vše celodenně doprovázené kvalitní kávou, čerstvými fresh džusy, sendvičemi, saláty a zajímavými moučníky.

Gourmet profesionálové

Naši kuchaři vytvářejí jídelníčky ve spolupráci s naší výživovou poradkyní, která dohlíží na nutriční vyváženost v jejich inspirativních nápadech. Společně tak dávají dohromady menu, které je originální, chutné a zároveň splňuje všechny atributy moderního systému stravování.