Kdo jsme

Náš tým Gourmet Pauza je opravdu rodinným podnikem matky a dcery a budeme se snažit pečovat o naše zákazníky individuálním přístupem s rodinnou atmosférou.

  • Dokonalá gastronomie
  • Neotřelý design
  • Servis, který si zamilujete

Zuzana a Pavlína

Majitelky

majitelky-compressor

Originální design

Ve spolupráci s předním maďarským designérem jsme se snažili vytvořit pro Vás místo, které bude lahodit nejen Vašim chuťovým pohárkům, ale i očím.

www.varrodesign.hu
www.zvladnemevse.cz

Děkujeme za skvělý návrh i realizaci všem, kteří se podíleli.

Gourmet tým

Gourmet Pauza Vám nabídne špičkové služby v gastronomické oblasti. Jsme totiž profesionálové jak po teoretické, tak i praktické stránce.

Cestovali jsme, ochutnávali, vzdělávali se a získávali zkušenosti – to vše, abychom vám mohli poskytnout ten nejlepší servis.

Napsali o nás

tym

Gourmet nabídka

V našem celodenním podniku je od brzkého rána velký výběr snídaní, v poledne  denní menu a večer, vedle stálého jídelního lístku, vás čekají zajímavé speciality, zejména čerstvé ryby, plody more či steaky.

Kromě toho nabízíme výběrovou kávu, mnoho zajímavých sendvičů, koláčů a domácích dezertů, skleničku prosecca, dobrého vína či šampaňského.

Do naprostého relaxu vás dostane rodinná atmosféra, společně se zajímavým interiérem a středomořskou kuchyní, vylepšenou k dokonalosti kombinací creativity šéfkuchaře s vlivem moderních gastronomických trendů.

Gourmet profesionálové

Naši kuchaři vytvářejí jídelníčky ve spolupráci s naší výživovou poradkyní, která dohlíží na nutriční vyváženost v jejich inspirativních nápadech. Společně tak dávají dohromady menu, které je originální, chutné a zároveň splňuje všechny atributy moderního systému stravování.

Gourmet catering

Rádi pro Vás a Vaší firmu vytvoříme cateringovou nabídku na míru.

Kontaktujte nás na info@gourmetpauza.cz